Genel Cerrahi Anabilim Dalı olarak sindirim sistemi, hepatobiliyer (karaciğer ve safra yolları) sistem, meme ve endokrin sistemi hastalıkları ve obezitenin cerrahi tedavisinde ileri düzey cerrahi ve akademik deneyime sahip ekiple beraber Türkiye’ye öncülük etmeyi amaçlayan tıbbi ve akademik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

Genel Cerrahinin tüm alanlarında bilimsel, yüksek standartlara sahip, yenilikçi ve etik değerlere uygun yaklaşımları esas alan sağlık hizmeti sunmaktır. Nitelikli ve sürekli bilimsel araştırma faaliyetlerinde bulunan, uluslararası seviyede kaliteli tıp ve mezuniyet sonrası eğitimi veren, bunları sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile entegre edebilen bir Genel Cerrahi kliniği oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Genel cerrahinin her alanında yüksek kalitede hizmet veren cerrahi kadronun deneyimini güncel, bilimsel ve ileri teknolojiye sahip olanaklarla sayesinde ulusal ve uluslarası seviyede sağlık hizmeti sunan, bunun yanında yüksek standartlara sahip tıp eğitimine odaklı bir mükemmeliyet merkezi olmaktır.